نصب شیشه بالکن برای حفظ دمای محیط

عنوان : نصب شیشه بالکن برای حفظ دمای محیط
با شروع فصل سرما توجه به حفظ دمای محیط برای جلوگیری از اتلاف انرژی و هدر رفت گرما در طول شبانه روز امری مهم و حائز اهمیت می باشد دربهای بزرگ شیشه ای در تراس ها یکی از مکان های هدر رفت گرما میباشد. نصب شیشه سکوریت بالکن در این فضا یک انتخاب فوق العاده میباشد.
نصب حرفه ای و فوق العاده متمایز شیشه بالکن خود را به تکنسین های مجرب و حرفه ای ایمن در بسپارید.ایمن در تراس شیشه ای با کیفیت و بسیار شکیلی را برای شما فراهم خواهد آورد.
شیشه بالکن از ورود گرد و غبار به داخل بالکن جلوگیری مینماید.همچنین در برابر آلودگی هوا، و ورود صداهای موجود در محیط بیرون، از منزل محافظت می‌نماید. نصب شیشه سکوریت بالکن به دلیل داشتن خواص منحصر به فرد از ورود آلودگی صوتی به داخل جلوگیری نموده و صداهای مزاحم را به شدت کاهش می‌دهد. همچنین نصب شیشه بالکن باعث می‌گردد تا با افزایش متراژ بالکن به محیط داخلی متراژ منزل افزایش یابد.
نصب این پکیج بسیار زیبا علاوه بر زیباییی بخشیدن به محیط منزل شما دید بدون مانع را برای شما فراهم خواهد آورد.
نصب حرفه ای و تخصصی شیشه بالکن
شرکت ایمن در با به‌کارگیری با کیفیت‌ترین شیشه بدون خال و خش و موج به همراه استفاده از بهترین تکنسین‌های نصاب شیشه بالکن اقدام به اجرای پروژه شیشه ثابت سکوریت شما می‌نماید. نصب تراز و مهندسی، گارانتی با پشتوانه دایمی توسط شرکت ایمن در این اطمینان را به می‌بخشد که شیشه‌ سکوریت بالکن شما با بهترین کیفیت نصب شده و از آن استفاده خواهید نمود

شیشه بالکن تاشو – جمع شو
اضافه کردن شیشه بالکن تاشو به خانه بجای دربهای معمولی قدیمی یک منظره زیبا و متمایز را برای شما به ارمغان می آورد. پانلهای شیشه بالکن تاشو دارای فریم تمام آلومینیوم و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف میباشند.
عملکرد شیشه بالکن تاشو
شیشه بالکن تاشو (جمع شو) بگونه ای باز میشود که گستره ی وسیعی از فضای بالکن را در دسترس قرار میدهد. شیشه بالکن تاشو در اندازه های استاندارد و سفارشی مورد نظر شما، موجود میباشد. پس از نصب این پکیج بسیار فوق العاده شما این امکان را خواهید داشت تا در هر زمان که نیاز داشتید بالکن خود را به وسیله شیشه پوشش دهید و هر زمان که خواستید به آسانی این پانلهارا در یک سمت حمع نمایید.

شیشه بالکن پارتیشن
اگر برای شما هزینه تمام شده و قیمت شیشه بالکن یک الویت است پیشنهاد ما به شما شیشه بالکن پارتیشن میباشد.
ویژگیهای پکیج بالکن پارتیشن
از ویژگیهای آن وسعت بخشیدن و استفاده بهینه از محیط، سهولت در نظافت شیشه ها، عدم نفوذ گرد و غبار، ایجاد محيطی ایده آل برای پرورش گل و گیاهان، قابل اجرا در هر شکلی از بالکن (چند ضلعی، قوسی و …) است. تراس بالکنی برای هر پانل قابل اجرا است. این سیستم در هر شکل هندسی اعم از گرد، زاویه دار و یا هر شکل دیگر قابل اجرا میباشد. تراس بالکنی ۷۰% عایق صوت و ۶۵% عایق حرارت است. شیشه ها توسط نوارH شکل که از بهترین مواد مدیکال ساخته میشود به همدیگر قفل شده و هیچ فضای خالی در بین آنها باقی نمیماند.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *